£7,83 na godz.

Anglia praca od zaraz na magazynie części samochodowych bez języka Londyn

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Londyn
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Przewidywany czas zatrudnienia: czas nieokreślony
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 10 lutego 2019 02:40

Poszukiwany osoba do pracy w Anglii na magazynie hurtowni części samochodowych. Ogłoszenie z Londynu aktualne od zaraz i bez znajomości języka. Zatrudnienie bez doświadczenia, a do tego pracodawca zapewnia atrakcyjne wynagrodzenie.

Stanowisko: pracownik magazynu na hurtowni części samochodowych.

Lokalizacja: Londyn.

Wynagrodzenie: 7,86 GBP na godzinę.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 1.

Zadania na stanowisku:

  • wykonywanie prac magazynowych zleconych przez pracodawcę.

Wymagania:

  • pracowitość;
  • zaangażowanie w wypełnianie swoich obowiązków;
  • punktualność;
  • dokładność przy wykonywaniu zadań;
  • dobra kondycja fizyczna;
  • zdyscyplinowanie.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie, które jest wypłacane w systemie miesięcznym, gdyż nie ma możliwości wypłat co tydzień;
  • pracę od poniedziałku dom piątku od godziny 9,00 do 17,30;
  • istnieje możliwość wyrobienia nadgodzin.

Aplikacja:

Osoby, które zainteresowała powyższa oferta pracy na stanowisku pracownik magazynu w hurtowni z częściami samochodowymi, proszone są o wysłanie wiadomości ze swoim zgłoszeniem i CV na adres e-mail:

katarzynap@autogem.co.uk

Źródło: https://londynek.net/jobs/ad?ad_id=1206555

ID ogłoszenia: 7575c5f1991b7c61