£9,40 GBP/h brutto

Anglia praca od zaraz na magazynie drogeryjnym bez języka w Sheffield 2018

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Sheffield
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 6 miesiecy
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 13 marca 2018 05:36

Hurtownia art. drogeryjnych z Sheffield poszukuje od zaraz magazynierów do podjęcia pracy w Anglii. Aktualne ogłoszenie 2018 bez znajomości języka przy kompletowaniu zamówień.

Stanowisko: komisjoner

Start: od zaraz

Liczba miejsc: 4

Zarobki: 9,40 GBP/h brutto

Miejsce pracy: Sheffield

Zadania:

– rozładunek, załadunek towarów

– rozkładanie art. na regały magazynowe

– kompletowanie zamówień z pomocą skanera ręcznego

– pakowanie art. na palety lub opakowania kartonowe do wysyłki

– cykliczne inwentaryzacje towaru

Wymagania:

– mile widziane doświadczenie magazynowe

– uczciwość, brak nałogów

– zaświadczenie o niekaralności

– dyspozycyjność na najbliższe pół roku

– umiejętność szybkiej nauki nowy rzeczy

Oferujemy:

– płatne zakwaterowanie w samodzielnych pokojach

– pomoc na miejscu związaną z dopełnieniem formalności

– konkurencyjne wynagrodzenie oraz premie dla najlepszych pracowników

– bonus w wysokości 150 GBP dla osób, które podejmą zatrudnienie jeszcze w lutym

– możliwość bezpośredniego zatrudnienia u pracodawcy po zakończeniu kontraktu z agencją

Zgłoszenia proszę wysyłać na adres oxf-agency@solution4u.com z dopiskiem “hurtownia drogeryjna Sheffield”

OXF employment Ltd.
10-28 Friars Entry
Oxford UK

ID ogłoszenia: 8065aa753927e1f8

1 odpowiedź na “Anglia praca od zaraz na magazynie drogeryjnym bez języka w Sheffield 2018”

  1. Jak jest koszt mieszkania miesięcznie. I czy dojazd do pracy jest we własnym zakresie?