£od £2500 /mc

Anglia praca od zaraz opiekun-opiekunka osób starszych, Oxfordshire, Berkshire 2021

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Oxfordshire, Berkshire
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość dobra
  • Przewidywany czas zatrudnienia: dostosowany do oczekiwań pracownika
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 7 lipca 2021 00:08

Z dobrą znajomością języka od zaraz do podjęcia praca w Anglii m.in. na terenie Oxfordshire, Berkshire w charakterze opiekuna bądź opiekunki osób starszych.

Mumby’s Live-in Care to firma rodzinna, która istnieje na rynku blisko 20 lat i oferuje opiekę w domach klientów na terenie Wielkiej Brytanii. Nasza firma została oceniona przez Care Quality Commision jako Outstanding oraz została wyróżniona jako Pracodawca Roku przez Thames Valley Business & Community Awards.

Stanowisko , jakie oferujemy to: Opiekunka/Opiekun Osób Starszych

Do obowiązków opiekunek/opiekunów m.in. należą:
• zapewnienie opieki o wysokim standardzie (jaki zapewnia przeprowadzone wcześniej szkolenie)
• pomoc w utrzymywaniu higieny osobistej: kąpaniu, ubieraniu/rozbieraniu, toalecie
• przygotowanie posiłków
• podstawowe obowiązki domowe (sprzątanie, pranie)
• podawanie leków – liczy się dokładność i odpowiedzialność
• organizacja czasu w ciągu dnia – pomoc w kontynuowaniu zainteresowań, rozmowa z klientem, spacery itd. (opiekun również ma swój wolny czas w ciągu dnia)
• dbanie o stałe bezpieczeństwo/chronienie prywatności i godności klientów

Dokładny zakres obowiązków może się różnić zgodnie z indywidualnym Planem Opieki poszczególnych klientów.

Wymagania:
• znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
• gotowość do uczestnictwa w dwu dniowym szkoleniu online
• doświadczenie w zawodzie będzie dodatkowym atutem
• cechy charakteru: komunikatywność, cierpliwość, odpowiedzialność, empatia, uczciwość, umiejętność logicznego myślenia
• posiadanie statusu pre-settled / settled

Oferujemy:
• bezpłatne szkolenie online przygotowujące do pracy
• legalną pracę w oparciu o kontrakt (możliwość pracy na zasadach samozatrudnienia)
• elastyczny czas pracy
• atrakcyjne wynagrodzenie od £2494 za okres czterotygodniowy + dodatek urlopowy
• możliwość opłacania składek emerytalnych w Wielkiej Brytanii
• zwrot kosztów podróży do klienta (do £40) oraz częściowy zwrot kosztów testów na koronawirusa
• zapewnienie zakwaterowania na czas ewentualnej kwarantanny
• wsparcie managerów 24/7
• pomoc w dalszym rozwoju i zdobywaniu nowych kwalifikacji

Dlaczego warto rozważyć właśnie naszą propozycję?
• Szkolenie jest prowadzone online przez Polaka, co jest nie do przecenienia: masz okazje przejść brytyjskie szkolenie w znajomym otoczeniu, co oznacza mniej stresu, lepsze przygotowanie, lepiej przyswojone fakty, lepszą gotowość do pracy
• szkolenie prowadzimy po angielsku, więc zweryfikujesz znajomość języka – ponownie bez napięcia i stresu
• informacje i cały kurs prowadzi osoba, która pracuje w firmie od dawna i zna nie tylko realia zatrudnienia, ale też klientów do których kierujemy przeszkolone osoby
• po szkoleniu poczujesz się pewnie oraz będziesz gotowy do pracy z osobami starszymi w brytyjskich warunkach

Zależy nam na zmotywowanych i dobrze przygotowanych pracownikach.

CV prosimy przesyłać w języku angielskim pod adres:
dkcaretrainings@int.pl lub dawid@mumbys.com
Telefon kontaktowy: +447418001101

Zadzwoń lub napisz, odpowiem na wszystkie pytania.

ID ogłoszenia: 96760dee5b7461ae

Informacje o autorze ogłoszenia

Inne przedmioty dodane przez DK Care Trainings

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez DK Care Trainings »