£do uzgodnienia

Anglia praca od zaraz przy pakowaniu pieczywa bez znajomości języka 2020

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Anglia
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: czas nieokreślony
  • Zakwaterowanie: Brak informacji
  • Opublikowany: 2 września 2020 00:05
  • Wygasa: 10 dni, 2 godzin

Możliwość podjęcia pracy w Anglii dla pakowaczy bez znajomości języka. Zatrudnienie od zaraz dla Polaków przy pakowaniu pieczywa czosnkowego oraz jego etykietowaniu i przeprowadzaniu kontroli jakości.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Anglia.

Wynagrodzenie: do uzgodnienia.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • pracownik będzie zajmował się pakowaniem pieczywa, naklejaniem etykiet, a także przeprowadzaniem kontroli jakości ;
  • przestrzeganie wszystkich zasad higieny oraz BHP.

Wymagania:

  • rzetelne wypełnianie zadań;
  • zdolność do pracy w zespole;
  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz;
  • chęci do pracy;
  • zaletą będzie znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • legalne zatrudnienie;
  • stałą pracę;
  • 125% stawki podstawowej przy pracy w nadgodzinach – po przepracowaniu 38,5 godz.);
  • możliwość skorzystania z angielskich świadczeń socjalnych;
  • pracę w nowoczesnym zakładzie;
  • pracę do podjęcia od zaraz;
  • możliwość rozwijania się i awansowania;
  • wsparcie merytoryczne ze strony polskich oraz angielskich rekruterów;
  • brak opłat za rekrutację.

Aplikacja:

Zgłaszać się można pod numerem telefonu:

  • Biuro: 327 027 007
  • Anna: 510 800 666
  • Przemysław: 510 800 011

Źródło: www.gap-personnel.pl/job/pracownik-produkcji-zywnosci-pieczywo-czosnkowe-bez-doswiadczenia/

ID ogłoszenia: 5375f4fb31046432