£7 GBP/h

Anglia praca od zaraz przy sprzątaniu domów i mieszkań Finchley

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Londyn Finchley
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość komunikatywna
  • Opublikowany: 18 grudnia 2015 21:31

Poszukiwana od zaraz osoba do pracy w Anglii przy sprzątaniu mieszkań i domów, może być bez doświadczenia. Zatrudnienie dla sprzątaczki w Londynie, dzielnica Finchley.

Lokalizacja: Anglia, Londyn, Finchley.

Wynagrodzenie: 7 GBP/h.

Stanowisko: sprzątacz/sprzątaczka.

Opis stanowiska:

Praca polega na wykonywaniu czynności porządkowych takich jak odkurzanie, zmywanie, mycie okien, prasowanie, pranie w domach lub mieszkaniach dzielnicy Finchley. Ważne jest, aby zatrudniona osoba dobrze poruszała się po Londynie.

Wymagania:

  • wiek ok. 30 lat;
  • uczciwość;
  • dobry stan zdrowia;
  • dokładność;
  • poczucie estetyki;
  • komunikatywny język angielski;
  • punktualność;
  • wysoka kultura osobista;
  • mile widziany własny samochód;
  • umiejętność dobrego poruszania się po Londynie.

Oferujemy:

  • pracę 6 dni w tygodniu od poniedziałku do soboty w godzinach 8.00-16.00;
  • stabilne zatrudnienie;
  • wszelkie potrzebne środki czystości;
  • początkowe przeszkolenie;
  • wynagrodzenie w wysokości 7 GBP za godzinę (ok 8000 zł miesięcznie).

Aplikacje:
Prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem +44 (0) 7970615809 gdzie zostaną ustalone szczegóły współpracy i zostanie umówione spotkanie na rozmowę rekrutacyjną.

Źródło: http://londynek.net/jobs/sprzatanie+Londyn+Pn.+Finchley+Pomoc+domowa+Au+Pair+Sprzatanie+ogloszenia+praca,/jobs/ad?ad_id=991060

ID ogłoszenia: 23756745aa1475c4