£7,50

Anglia praca od zaraz przy sprzątaniu domów, mieszkań bez języka Cheltenham

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Cheltenham
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Przewidywany czas zatrudnienia: minimum 1 rok
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 8 lipca 2017 15:38

Atrakcyjna oferta pracy w Anglii dotycząca sprzątania domów, mieszkań, restauracji i biur. Zatrudnienie od zaraz w Cheltenham dla osób bez znajomości języka angielskiego.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka
Miejsce zatrudnienia: Cheltenham
Umowa: zatrudnienie na minimum 1 rok
Rozpoczęcie: od zaraz
Stawka godzinowa: 7,50 GBP na godzinę pracy

Zakres zadań

  • praca przy sprzątaniu domów i mieszkań, zdarzają się jednak zlecenia inne np: biura, restauracje, samo pranie dywanów

Oczekiwania:

  • wysoka sprawność fizyczna
  • samodzielność
  • konieczność samodzielnego zorganizowania przejazdu do Anglii
  • rzetelne wywiązywanie się z powierzonych obowiązków
  • schludność i dbanie o staranny wygląd
  • mile widziane doświadczenie
  • dużą zaletą będą zgłoszenia od osób mogących przyjechać swoim autem
  • możliwość pilnego podjęcia pracy w Anglii
  • zaangażowanie, dokładność, skrupulatność

Zapewniamy:

  • odpłatne zakwaterowanie zapewnione na miejscu
  • przynajmniej 1 miesiąc próbny
  • pracę minimum na rok – osoby zainteresowane krótszym zatrudnieniem proszone są o nie aplikowanie

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą proszone są o przesłanie wiadomości z załączeniem CV, aktualnego zdjęcia oraz danych kontaktowych na adres:

  • magical.cleaners@yahoo.com

źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-26n2mm/

ID ogłoszenia: 1965960cff653669