£do uzgodnienia

Anglia praca od zaraz przy zbiorach truskawek, malin i borówek Chichester

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Chichester
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość podstawowa
  • Opublikowany: 25 marca 2016 00:01

Oferujemy sezonową pracę w Anglii od zaraz przy zbiorach truskawek, borówek i malin. Zatrudnienie na gospodarstwie w Chichester dla Polaków. Pracownik będzie również odpowiadał za zadania przy uprawie owoców.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Zarobki: do uzgodnienia;

Miejsce pracy: Chichester, UK.

Wolne wakaty: 150.

Opis stanowiska pracy:
osoba zatrudniona będzie wykonywała prace fizyczne związane ze zbiorami owoców miękkich, takich jak maliny, truskawki, borówki i jeżyny. Do obowiązków będzie należało również sadzenie, pielęgnacja i sortowanie owoców. Zadania będą zlecane przez koordynatora.

Wymagania:

  • siła fizyczna i zdrowie;
  • motywacja do pracy;
  • preferujemy osoby z doświadczeniem;
  • znajomość języka angielskiego przynajmniej w stopniu podstawowym;
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz.

Zapewniamy:

  • dobre wynagrodzenie;
  • umowę o pracę sezonową;
  • pomoc w organizacji zakwaterowania;
  • wsparcie polskiego managera.

Aplikacje:
Zapraszamy do składania aplikacji poprzez stronę internetową:

ID ogłoszenia: 11256f11895284ee

2 komentarze na “Anglia praca od zaraz przy zbiorach truskawek, malin i borówek Chichester”

  1. WITAM WRAZ Z CHŁOPAKIEM I BRATEM JESTESMY ZAINTERESOWANI PRACA OBECNIE PRACUJEMY W ANGLII PRZY KWIATACH ŻONKILACH I PRACACH POLOWYCH NASZ NUMER +4407398551190

  2. Witam, wraz z moim kolegą jesteśmy zainteresowani ofertą, jesteśmy w stanie pracować od drugiej połowy sierpnia do końca września. Posiadamy doświadczenie przy zbiorach owoców oraz dobrą znajomość języka angielskiego. Pozdrawiamy i prosimy o kontakt.