£11,00 na godz.

Anglia praca od zaraz sprzątanie zakładu produkcyjnego w Eastleigh UK

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Eastleigh
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość komunikatywna
  • Przewidywany czas zatrudnienia: czas nieokreślony
  • Zakwaterowanie: Brak informacji
  • Opublikowany: 15 marca 2023 00:07

Do podjęcia aktualna od zaraz praca w Anglii dla sprzątaczy/sprzątaczek. Zatrudnienie w Eastleigh przy sprzątaniu zakładu produkcyjnego ze znajomością języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.

Stanowisko: sprzątacz/sprzątaczka.

Lokalizacja: Eastleigh.

Wynagrodzenie: 11,00 GBP na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 3.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem będzie sprzątanie na terenie fabryki;
  • praca przez 5 godzin dziennie od poniedziałku do piątku.

Wymagania:

  • posiadanie doświadczenia przy sprzątaniu;
  • umiejętność przestrzegania zasad BHP;
  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz;
  • zmotywowanie i chęci do pracy w Anglii;
  • sumienne i dokładne wykonywanie swoich zadań;
  • własne buty z metalowym noskiem;
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.

Oferujemy:

  • środki ochrony indywidualnej;
  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz;
  • środki czystości i środki do sprzątania;
  • bardzo dobre warunki wynagrodzenia.

Aplikacja:

Osoby, które są zainteresowane podjęciem pracy w Anglii, proszone są o wysyłanie zgłoszeń wraz z CV na adres e-mail: sotonconstruction@berryrecruitment.co.uk

Źródło: https://www.sotland.pl/classifieds/praca-oferty/oferty-pracy/sprzatanie-eastleigh_i115459

ID ogłoszenia: 566410c9c402653