£7,83 /h brutto

Anglia praca od zaraz pokojówka w Falmouth przy sprzątaniu pokoi hotelowych

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Falmouth
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość dobra
  • Data rozpoczęcia pracy: Od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: min. rok
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 12 września 2018 21:25

Ciekawa oferta pracy w Anglii do podjęcia od zaraz przy sprzątaniu pokoi hotelowych. Zatrudnienie dla pokojówki w Falmouth na co najmniej rok. Zapewniamy zakwaterowanie płatne i satysfakcjonujące zarobki.

Stanowisko: pokojówka.

Lokalizacja: Falmouth.

Stawka godzinowa: 7,83 GBP/h brutto.

Zakres obowiązków:

  • zmiana pościeli w pokojach hotelowych;
  • uzupełnianie ręczników i środków higienicznych w pokojach;
  • opróżnianie koszy na śmieci;
  • inne zadania porządkowe – odkurzanie, ścieranie kurzy, dezynfekcja toalet, mycie okien;
  • praca odbywa się w godzinach 9:00-14:30, 5 dni w tygodniu, również w weekendy;
  • można dodatkowo dorobić wieczorami w barze (24-40 dodatkowych godzin).

Oczekiwania:

  • dobra znajomość języka angielskiego;
  • miła aparycja;
  • odpowiedzialność;
  • sprawność fizyczna;
  • kultura osobista;
  • dyskrecja;
  • poczucie estetyki;
  • umiejętność dokładnego sprzątania.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na co najmniej rok;
  • dobre zarobki;
  • zakwaterowanie płatne 49 GBP tygodniowo;
  • wyżywienie w czasie pracy zapewnia pracodawca;
  • możliwość zdobycia doświadczenia;
  • pomoc we wszelkich formalnościach.

Aplikacje:

Zachęcamy do przesyłania aplikacji za pośrednictwem linka:

Informujemy, że będziemy odpowiadać jedynie na wybrane przez nas aplikacje, spełniające nasze wymagania. Nie kontaktujemy się w celu udzielenia odpowiedzi odmownej. Prosimy o aplikowanie osoby zdecydowane i mogące rozpocząć pracę od zaraz.

ID ogłoszenia: 3405b993333096b2