£do ustalenia

Anglia praca pakowanie kosmetyków na magazynie Northampton/Wellingborough

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Northampton/ Wellingborough
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość podstawowa
  • Opublikowany: 21 maja 2014 21:55

Magazyny z Northampton i Wellingborough poszukują pakowaczy do pracy w Anglii. Oferta dla Polaków bez doświadczenia przy pakowaniu kosmetyków i ich etykietowaniu. Zatrudnienie tymczasowe z językiem angielskim.

Stanowisko: Pakowacz
Lokalizacja: Anglia, Northampton, Wellingborough
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
Praca na magazynie przy pakowaniu kosmetyków. Zatrudniony będzie również zajmował się naklejaniem kodów na produkty.

Wymagania:
– podstawowa znajomość języka angielskiego
– doświadczenie w pracach magazynowych mile widziane
– możliwość pracy na dwie zmiany
– osoba elastyczna, pracowita
– posiadanie auta

Oferujemy:
– pracę na dwie zmiany (od 6 do 14 i od 14 do 22)
– wdrożenie w system firmy
– pomoc w pierwszych dniach
– miłą atmosferę

Aplikacja:
Zainteresowanych prosimy o aplikowanie poprzez stronę: http://www.mojawyspa.co.uk/ogloszenia/10/201698/Praca-w-magazynie

ID ogłoszenia: 839537ccea82718c

3 komentarze na “Anglia praca pakowanie kosmetyków na magazynie Northampton/Wellingborough”

  1. Beata i Tomek na 1 czerwca 2014 @ 21:44

    Wspolnie z chłopakiem jestesmy zainteresowani oferta. Posiadamy rowniez wlasny transport. Prosze o kontakt na maila badz na telefon +48791040440.

  2. Iwona i Adam na 2 czerwca 2014 @ 22:49

    Witamy.
    Jesteśmy małżeństwem.Bardzo zainteresowała nas Państwa oferta.Pracowaliśmy już w UK na liniach produkcyjnych.Marzy nam się wspólny wyjazd.Proszę o kontakt na e-mail lub kontakt telefoniczny +48509989103,Pozdrawiamy.Iwona i Adam.

  3. gosiagawron1 na 11 grudnia 2015 @ 13:06

    Witam .Jestem zainteresowana pracą w Państwa firmie .Pracowałam przy pakowaniu PlayStation Posiadam własny transport . Jestem dyzpozycyjna .Kontakt gosiagawron1@wp.pl