£6,75 GBP/h brutto

Anglia praca przy pakowaniu odzieży na magazynie Londyn od zaraz

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Londyn
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość podstawowa
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 3-4 dni
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 23 grudnia 2015 20:01

Chętnie zatrudnimy magazynierów z podstawową znajomością języka do pracy w Anglii. Ogłoszenie z Londynu na magazynie przy pakowaniu odzieży. Jest to oferta tymczasowa na 3-4 dni. Od pracowników wymagamy znajomości języka angielskiego.

Stanowisko: pracownik magazynowy
Lokalizacja: Londyn
Wynagrodzenie: 6,75 GBP/h brutto
Start: od zaraz

Zadania:
Pracownik będzie zajmować się pakowaniem ubrań na magazynie.

Wymagania:
– sprawne dłonie
– dobre ogólne zdrowie fizyczne i psychiczne
– zaangażowanie, elastyczność godzinowa
– znajomość języka angielskiego na poziomie minimum podstawowym
– chętnie zatrudniamy doświadczonych pracowników
– należy posiadać numer NIN
– założone konto bankowe
– zamieszkanie blisko miejsca pracy (lokalizacja N4 1LZ)

Oferujemy:
– zatrudnienie tymczasowe na 3-4 dni
– satysfakcjonujące wynagrodzenie wypłacane zawsze na czas
– legalną pracę w Londynie od zaraz
– przyjazną atmosferę
– możliwość dorobienia

Aplikacja:
Wszystkie zgłoszenia należy przesłać na maila: office@pbsg.co.uk z tematem: pakowacz.
Proszę pamiętać o dołączeniu klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych.

Źródło: http://londynek.net/jobs/***praca+przy+pakowaniu+odziezy+od+22122015***+Londyn+Pn.+N4+1LZ+Produkcja+Magazyny+ogloszenia+praca,/jobs/ad?ad_id=992594

ID ogłoszenia: 306567a8f3a12238