£7,25 za godzinę brutto

Dla par Anglia praca przy pakowaniu owoców-warzyw od zaraz bez języka Londyn

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Londyn
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Opublikowany: 10 marca 2016 02:52

Zakład produkcyjny z Londynu poszukuje pracowników do pakowania i sortowania owoców oraz warzyw. Praca w Anglii bez znajomości języka, również dla par oraz osób bez doświadczenia.

Stanowisko: pakowacz.

Miejsce pracy: Londyn, Anglia.

Zarobki: 7,25 funtów za godzinę.

Rodzaj pracy: zatrudnienie na stałe.

Zadania na stanowisku:

  • pakowanie owoców i warzyw za pomocą maszyn (typ flowpack);
  • sortowanie owoców i warzyw według określonych norm jakościowych;
  • utrzymanie porządku na stanowisku pracy;
  • kontrola jakości.

Wymagania:

  • umiejętność szybkiej nauki;
  • dobry stan zdrowia, sprawne dłonie;
  • gotowość do pracy o różnych porach oraz w weekendy;
  • chęć do pracy, operatywność;
  • motywacja, przyjazne nastawienie;
  • ukończony 18 rok życia.

Oferujemy:

  • angielską umowę o pracę;
  • wsparcie w sprawach formalnych;
  • dobre wynagrodzenie;
  • możliwość zatrudnienia na stałe;
  • szkolenie wstępne;
  • zmiany od poniedziałku do soboty.

Zgłoszenia w formie CV prosimy przesyłać pod adres e-mail:

theplusteam.jobs@gmail.com

Odpowiemy jedynie na wybrane aplikacje.

Źródło: http://pracownik-produkcji.epracazagranica.pl/51607-pracownik-produkcji-sortowanie-i-pakowanie-owocow-londyn-.html#.Vt3qZuZRJPk

ID ogłoszenia: 55756de061436cea

2 komentarze na “Dla par Anglia praca przy pakowaniu owoców-warzyw od zaraz bez języka Londyn”

  1. Witam jestem zainteresowana waszą ofertą pracy proszę o kontakt 793135481

  2. Marcin Nowak na 16 kwietnia 2016 @ 17:38

    Witam jestem zainteresowany Waszą
    ofertą. Jestem w dyspozycji i mieszkam
    w Nottingham.Marcin07424829823
    mail:marcinnowak-1977@wp.pl