£6,75-7,50 GBP/h brutto

Anglia praca od zaraz przy pakowaniu owoców obsługa taśmy produkcyjnej Kent

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Kent
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość komunikatywna
  • Opublikowany: 21 kwietnia 2015 03:14

Praca w Anglii, Kent na linii produkcyjnej dla brygadzistów do zarządzania grupą ludzi pracujących przy pakowaniu owoców. Zatrudnienie od zaraz dla osób ze znajomością języka angielskiego.

Stanowisko: pracownik przy pakowaniu
Lokalizacja: Anglia, Kent, Chartham
Wynagrodzenie: 6,75-7,50 GBP/h brutto
Start: od zaraz

Zadania:
– zarządzanie grupą ludzi
– zrealizowanie wyznaczonych celów
– wspieranie pracowników oraz udzielanie im pomocy
– szkolenie nowych pracowników
– kontrolowanie całego przebiegu produkcyjnego
– współpraca z managerami

Wymagania:
– wysoka kultura osobista
– umiejętność zarządzania grupa ludzi
– kandydaci powinni posiadać cechy przywódcze
– szybkość reagowania
– umiejętność wykonywania kilku czynności na raz
– odpowiedzialność, zaangażowanie, zdyscyplinowanie
– komunikatywna znajomość języka angielskiego
– doświadczenie na stanowisku lidera
– otwartość, komunikatywność

Oferujemy:
– dobre wynagrodzenie
– płacę początkową podczas szkolenia w wysokości 6,75 GBP, która później wzrasta do kwoty 7,50 GBP za godzinę brutto
– jasne warunki zatrudnienia
– możliwość podniesienia swoich kwalifikacji
– pracę w renomowanej firmie
– zatrudnienie od zaraz

Aplikacja:
Rejestrować się można na dwa sposoby: dzwoniąc pod numer- 00441227730349 bądź wysyłając maila na adres: jobs@pro-force.co.uk z dopiskiem: Line Leader.

Źródło: http://ofertypracyanglia.pl/annoucements/show/8897/line-leader-w-pakowalni-owocow-kent

ID ogłoszenia: 40955357edb2464d