£6,50 GBP/h

Praca w Anglii sprzątanie domów bez znajomości języka od zaraz Bristol

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Bristol
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Opublikowany: 10 października 2015 01:05

Pilnie poszukujemy kobiet bez znajomości języka angielskiego i doświadczenia do pracy w Anglii. Oferta z Bristolu od zaraz przy sprzątaniu domów prywatnych.

Stanowisko: pracownik sprzątający
Lokalizacja: Anglia, Bristol
Wynagrodzenie: 6,50 GBP/h
Start: od zaraz

Zadania:
Pracownik starannie sprząta każde pomieszczenie znajdujące się w domu. Mogą to być takie zadania jak na przykład: zmywanie naczyń, odkurzanie dywanów, wstawienie prania, prasowanie, mycie okien itp.

Wymagania:
– zaradność, elastyczność godzinowa
– należy posiadać własną działalność gospodarczą
– wytrzymałość fizyczna
– szybkie, ale zarazem dokładne wykonywanie zadań
– staranność, uczciwość, punktualność
– przyjazne nastawienie
– osoba schludna
– umiejętne czyszczenie różnych powierzchni

Oferujemy:
– wolne weekendy
– pracę od 8 rano do około 16,17
– zatrudnienie na pełny etat
– przejazdy do pracy
– pracę bez konieczności porozumiewania się w języku angielskim
– satysfakcjonujące wynagrodzenie wypłacane zawsze na czas
– ciągłość zleceń

Aplikacja:
Chętnych zachęcamy do kontaktu telefonicznego pod numerem telefonu: 07758651039

Źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-24afm3/

ID ogłoszenia: 5345618422acbabf

1 odpowiedź na “Praca w Anglii sprzątanie domów bez znajomości języka od zaraz Bristol”

  1. Witam. Czy ogłoszenie jest nadal aktualne?