£do ustalenia

Anglia praca przy sprzątaniu obiektów jako pokojówka – Wyspa Guernsey

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Guernsey
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość podstawowa
  • Przewidywany czas zatrudnienia: Na kontrakt lub bezterminowo
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 14 sierpnia 2019 04:17

Agencja rekrutacyjna poszukuje kandydatów do pracy w Anglii na stanowisku pokojówki przy sprzątaniu obiektów na Wyspie Guernsey.

Firma EastGate Recruitment, wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod numerem 17627, dla swojego klienta poszukuje osób do pracy na wyspie Guernsey

Miejsce pracy: Wyspa Guernsey, Położona jest przy Francji, od której wybrzeża dzieli ją ok. 30 km

poszukujemy kandydatów do prac porządkowych w prywatnych domach, biurach i hotelach, pracodawcą jest firma sprzątająca z Guernsey

poszukujemy kandydatów na dłuższy okres czasu, nie jest to oferta pracy sezonowej

Opis / Obowiązki:

Długotrwała umowa na warunkach brytyjskich
– Stawka początkowa: 8,5 funtów Brutto na godzinę, po okresie próbnym – 9 funtów
– roczny kontrakt
– pracodawca opłaca bilet lotniczy

Do głównych zadań osoby zatrudnionej należy:

sprzątanie pokoi, ciągów komunikacyjnych, recepcji, prywatnych domów oraz biur

Wymagania:

• doświadczenie w sprzątaniu
– Sumienność, profesjonalność, dokładność i szybkość wykonywania robót.
– gotowość do szybkiego podjęcia pracy
– prawo jazdy kat. B – warunek konieczny
– komunikatywna znajmość angielskiego – warunek konieczny (minimum A2)

osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie cv po angielsku na adres mailowy: office@eastgaterecruitment.com

W temat wiadomości prosimy wpisać: Sprzątanie Guernsey

proszę koniecznie dodać do cv poniższą klauzulę:

Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) – c) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (zwane dalej: RODO), wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez EastGate Recruitment dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz na potrzeby przyszłych rekrutacji

ID ogłoszenia: 2745d4b7834a4600

Brak tagów