£do uzgodnienia

Anglia praca przy sprzątaniu zakładu produkcyjnego od zaraz w Leiston UK

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Leiston
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość komunikatywna
  • Przewidywany czas zatrudnienia: czas nieokreślony
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 5 czerwca 2019 04:31

Dla szukających sprzątaczek – praca w Anglii od zaraz przy sprzątaniu zakładu produkcji spożywczej. Zatrudnienie w Leiston UK z możliwością zakwaterowania na miejscu (odpłatnie).

Stanowisko: sprzątacz/sprzątaczka.

Lokalizacja: Leiston.

Wynagrodzenie: do uzgodnienia.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • sprzątanie zakładu cukierniczego, czyli zmywanie naczyń i sprzętu, utrzymywanie czystości w strefie produkcyjnej;
  • pomoc przy drobnych pracach cukierniczych oraz pakowaniu.

Wymagania:

  • znajomość angielskiego na poziomie średnim;
  • posiadanie doświadczenia w pracy fizycznej;
  • pracowitość.

Oferujemy:

  • pełen etat, czyli 40 godzin pracy tygodniowo;
  • jedna zmiana od poniedziałku do piątku;
  • płatne nadgodziny;
  • pracodawca może zorganizować zakwaterowanie w pobliżu miejsca pracy w cenie 85 GBP tygodniowo;
  • 28 dni urlopu w roku;
  • wolne świata Bożego Narodzenia oraz w okresie noworocznym.

Aplikacja:

Osoby, które zainteresowała powyższa oferta pracy przy sprzątaniu zakładu cukierniczego, mogą wysyłać swoje zgłoszenia na adres:

info@dhotel.co.uk

Źródło: https://gratka.pl/praca/praca-sprzatanie-wielka-bryta/oi/11714639

ID ogłoszenia: 7365cf6a5c33ab91