£do ustalenia

Anglia praca sezonowa 2018 przy zbiorach truskawek od maja bez języka w East Boldre

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: East Boldre
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Data rozpoczęcia pracy: od maja 2018
  • Przewidywany czas zatrudnienia: sezon
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 3 grudnia 2017 19:47

Od maja 2018 możliwa sezonowa praca w Anglii przy zbiorze owoców miękkich – truskawek z upraw polowych w East Boldre. Zatrudnienie bez znajomości języka z zakwaterowaniem zapewnionym odpłatnie.

Stanowisko: pracownik zbiorów.

Lokalizacja: East Boldre niedaleko Southampton, UK.

Zarobki: do uzgodnienia.

Zadania na stanowisku:

  • zbiór truskawek z pola lub w tunelu.

Wymagania:

  • sprawność fizyczna;
  • brak chorób – dobry stan zdrowia;
  • motywacja do pracy;
  • przyjazne nastawienie;
  • kontaktowość;
  • uczciwość i sumienność;
  • odpowiedzialność;
  • umiejętność wykonywania zadań w grupie.

Oferujemy:

  • zakwaterowanie w dobrym standardzie;
  • atrakcje i możliwość ciekawego spędzania czasu po godzinach pracy (dyskoteki itp.);
  • dobre zarobki;
  • uczciwe warunki pracy;
  • pozytywną atmosferę;
  • umowę na czas określony;
  • możliwość rozwoju i awansu dla najlepszych.

Dla kandydatów:
Zapraszamy do składania aplikacji pod adres mailowy:

  • recruitment@newforestfruit.com

Źródło: http://www.newforestfruit.com/work.php?lang=polish

ID ogłoszenia: 8435a242e948c78d

1 odpowiedź na “Anglia praca sezonowa 2018 przy zbiorach truskawek od maja bez języka w East Boldre”

  1. Wraz z mężem chcemy podjąć pracę przy zbiorach owoców. Młodzi sprawni gotowi podjąć pracę od zaraz. Mąż już pracował przy zbiorach truskawek, a ja lubię uczyć się czegoś nowego.