£9,20 GBP/h brutto

Anglia praca sezonowa bez języka od zaraz przy zbiorach papryki, pomidorów w Cambridge UK 2020

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Cambridge
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Data rozpoczęcia pracy: Od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 3-6 miesięcy
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 25 kwietnia 2020 01:08

Od zaraz z bezpłatnym zakwaterowaniem propozycja sezonowej pracy w Anglii bez znajomości języka przy zbiorach warzyw – papryki i pomidorów w szklarni z Cambridge UK 2020.

Stanowisko: pracownik sezonowy

Miejsce pracy: Cambridge

Start: od zaraz

Umowa: do końca lipca 2020 (ewentualnie dłużej)

Zarobki: 9,20 GBP/h brutto + zakwaterowanie

Liczba miejsc: 5

Zadania:

Prace o charakterze fizycznym w szklarni przy zbiorach oraz pielęgnacji pomidorów i papryki. Po koniec kontraktu zadania związane z porządkowaniem szklarni.

Wymagania:

– chęć do pracy i dyspozycyjność

– brak nałogów

– mile widziana znajomość języka i doświadczenie, ale nie jest to konieczne

– możliwość podjęcia zatrudnienia od zaraz, dlatego oferta kierowana głównie do osób przebywających w UK

Oferujemy:

– dobre wynagrodzenie

– bezpłatne zakwaterowanie na miejscy

– pomoc przy formalnościach na miejscu

– możliwość otrzymania zaliczki po podpisaniu umowy na miejscu

Ogłoszenie grzecznościowe, zgłoszenia proszę kierować na podany poniżej email:

adam.bednarczyk82@interia.pl

ID ogłoszenia: 8735e9f6510f3bd7