£do uzgodnienia

Anglia praca sezonowa bez języka od zaraz zbiory truskawek East Boldre UK

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: East Boldre
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Przewidywany czas zatrudnienia: praca sezonowa
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 6 czerwca 2016 22:30

Poszukujemy od zaraz pracowników sezonowych do zbiorów truskawek na plantacji w East Boldre. Praca w Anglii bez znajomości języka oraz doświadczenia. Zapewniamy zakwaterowanie.

Stanowisko: pracownik zbiorów.

Lokalizacja: East Boldre.

Wynagrodzenie: do uzgodnienia.

Zadania na stanowisku pracy:

  • pracownicy zbierają truskawki na polu lub w tunelu foliowym.

Oczekiwania:

  • zmotywowanie oraz samodyscyplina;
  • sprawność fizyczna w szczególności manualna;
  • dobry stan zdrowia;
  • pracowitość;
  • delikatność i wyczucie;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • przyjazne nastawienie;
  • odpowiedzialne podejście.

Oferujemy:

  • wygodne i dobrze urządzone zakwaterowanie;
  • wysokie zarobki;
  • umowę o pracę na czas określony;
  • awans dla najlepszych pracowników;
  • ciekawe możliwości spędzania czasu po pracy (dyskoteki itp.);
  • rodzinną i przyjazną atmosferę.

Dla kandydatów:
Prosimy wysyłać aplikacje pod adres mailowy:

  • recruitment@newforestfruit.com

Źródło: http://praca-sezonowa24.pl/ogloszenie/dam-sezonowa-prace-w-anglii-zbiory-truskawek-bez-jezyka-od-zaraz-east-boldre/

ID ogłoszenia: 7285755bccda2205