£9,50 za skrzynkę

Anglia praca sezonowa bez języka przy zbiorach kwiatów styczeń 2023 Kornwalia

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Kornwalia
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Data rozpoczęcia pracy: od stycznia 2023
  • Przewidywany czas zatrudnienia: do końca marca 2023
  • Zakwaterowanie: Brak informacji
  • Opublikowany: 23 listopada 2022 00:08

Ogłoszenie aktualnej od stycznia 2023 sezonowej pracy w Anglii przy zbiorach kwiatów – żonkili. Zatrudnienie w Kornwalii dla pracowników bez znajomości języka angielskiego. Pracodawca zapewnia pomoc przy formalnościach.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Kornwalia.

Wynagrodzenie: 9,50 GBP na godz. za skrzynkę zebranych kwiatów.

Start: od stycznia 2023.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem będzie zbieranie kwiatów – żonkili;
  • praca wykonywana na polu.

Wymagania:

  • dobra kondycja fizyczna;
  • osoby do 50. roku życia;
  • mile widziane zgłoszenia od osób z własnym samochodem lub busem.

Oferujemy:

  • pracę od stycznia do końca marca 2023;
  • pomoc przy załatwianiu spraw formalnych;
  • zatrudnienie bez statusu osiedleńca.
  • legalne zatrudnienie na kontrakcie.

Aplikacja:

Zgłaszać się można pod numerem telefonu: 791 781 212

Źródło: www.olx.pl/oferta/praca/praca-w-angli-przy-zbiorach-zonkili-bardzo-dobre-zarobki-CID4-IDRdKp5.html

ID ogłoszenia: 20637e60ac6051a