PLNod 60 brutto/h

Anglia praca sezonowa bez języka w rolnictwie jako dojarz oborowy od zaraz

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Anglia
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Przewidywany czas zatrudnienia: sezon 2022
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 18 maja 2022 00:08

Na farmie w UK potrzebne od zaraz osoby do sezonowej pracy w Anglii. Zatrudnienie w rolnictwie jako dojarz oborowy bez znajomości języka. Zakwaterowanie będzie zapewnione przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pracownik sezonowy – dojarz oborowy.

Lokalizacja: Anglia.

Wynagrodzenie: od 60 PLN brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zatrudnienie na farmie mlecznej;
  • zadaniem pracownika będzie udój bydła mlecznego.

Wymagania:

  • możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz;
  • dobra kondycja fizyczna;
  • pracowitość;
  • motywacja i chęci do podjęcia pracy;
  • posiadanie statusu osiedleńca;
  • mile widziane posiadanie doświadczenia w pracy na farmie mlecznej, ale jest również możliwość przyuczenia.

Oferujemy:

  • wypłatę raz w tygodniu;
  • legalne zatrudnienie u sprawdzonego pracodawcy;
  • komunikowanie się w języku polskim;
  • zakwaterowanie na farmie;
  • atrakcyjne warunki finansowe;
  • +60 godzin pracy w tygodniu.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane podjęciem pracy mogą się zgłaszać pod numerem telefonu: 0044 1827373090

Źródło: www.olx.pl/oferta/praca/praca-na-farmie-w-anglii-dojarz-oborowy-CID4-IDOWtUI.html

ID ogłoszenia: 62462852d746db82