£9,50 GBP/h netto

Anglia praca sezonowa bez znajomości języka zbiory owoców 2021 w Shrewsbury

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Shrewsbury
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Przewidywany czas zatrudnienia: czerwiec-wrzesień 2021
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 28 listopada 2020 00:18

Poszukiwani pracownicy do sezonowej pracy w Anglii bez języka od czerwca do września 2021 przy zbiorach owoców miękkich na farmie ze Shrewsbury. Zakwaterowanie zapewnione bezpłatnie na miejscu.

Stanowisko: pracownik plantacji owoców miękkich

Start: czerwiec 2020

Liczba miejsc: 10

Koniec umowy: nawet do końca września 2021

Wynagrodzenie: 9,50 GBP/h netto

Zadania:

Praca o charakterze fizycznym na plantacji owoców przy zbiorach truskawek, malin oraz borówki amerykańskiej. Od października możliwość podjęcia pracy przy zbiorach winogron deserowych.

Wymagania:

  • dyspozycyjność od czerwca do końca września 2021 lub października
  • brak problemów z prawem
  • bezkonfliktowość, pozytywne nastawienie
  • mile widziane doświadczenie oraz znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • bezpłatne zakwaterowanie na miejscu
  • możliwość wyjazdu w parze lub grupie
  • praca w miłej, przyjaznej atmosferze (większość osób to najczęściej ludzie młodzi, studenci)
  • wynagrodzenie w formie tygodniówek
  • wsparcie polskojęzycznego koordynatora w razie konieczności

Ogłoszenie grzecznościowe (dla mojego pracodawcy).

Osoby zainteresowane ofertą proszę o kontakt mailowy:

karol.paluch82@wp.pl mile widziane zgłoszenia w j. angielskim.

ID ogłoszenia: 1155fbd7c1bcf683