£6,83 - 9,50 na godz.

Anglia praca sezonowa dla par zbiory owoców i warzyw od maja 2022 Rugby UK

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Rugby
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość podstawowa
  • Data rozpoczęcia pracy: od maja 2021
  • Przewidywany czas zatrudnienia: sezon 2022
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 27 kwietnia 2022 00:06

Zatrudnienie w Rugby z podstawowym językiem angielskim dla par. Aktualna od maja 2022 sezonowa praca w Anglii przy zbiorach owoców i warzyw. Zakwaterowanie darmowe zapewnia pracodawca.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Rugby.

Wynagrodzenie: 6,83 – 9,50 GBP na godz.

Start: od maja 2022.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem będzie zbieranie truskawek (system stołowy), a także rabarbaru, malin oraz innych owoców;
  • pracownik będzie zajmował się również sadzeniem truskawek, wyrywaniem chwastów oraz przycinaniem malin;
  • pakowanie owoców do zamrożenia;
  • sadzenie dyń, a także ich zbieranie i czyszczenie/mycie.

Wymagania:

  • odpowiedzialne i zaangażowane wykonywanie zadań;
  • wysoka sprawność fizyczna;
  • atutem będzie doświadczenie przy zbiorach truskawek;
  • znajomość angielskiego w stopniu podstawowym;
  • mile widziana znajomość obsługi podkaszarki;
  • status osiedleńca albo Visa pracownicza;
  • zatrudnienie dla kobiet, mężczyzn oraz par.

Oferujemy:

  • darmowe zakwaterowanie w pełni wyposażone;
  • zapewniony transport raz w tygodniu na zakupy w supermarkecie;
  • 40 godzin pracy w tygodniu, a w szczytowym okresie również praca w soboty;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • wypłatę raz w miesiącu na konto.

Aplikacja:

Zgłoszenie należy wysyłać poprzez stronę: http://bit.do/zbiory-uk2022

ID ogłoszenia: 781626961d74f08d