£7.30-7.50 za godzinę brutto

Anglia praca sezonowa przy zbiorach truskawek Lichfield 2017

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Lichfield
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość komunikatywna
  • Data rozpoczęcia pracy: maj 2017
  • Przewidywany czas zatrudnienia: praca sezonowa
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 10 listopada 2016 00:53

Możliwość podjęcia pracy w Anglii na wakacje 2017 na farmie truskawek z Lichfield. Zatrudnienie sezonowe przy zbiorach owoców miękkich w charakterze kierownika zespołu przy nadzorowaniu zadań wykonywanych na polu.

Stanowisko: pracownik sezonowy przy zbiorach

Lokalizacja: Lichfield, Anglia

Termin rozpoczęcia: maj 2017

Czas trwania umowy: 8 miesięcy

Wynagrodzenie: 7.30-7.50 £ za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • zadaniem pracownika na farmie truskawek jest nadzorowanie pracy grupy 50 osób oraz skanowanie pełnych skrzynek z owocami
  • do obowiązków należy również kontrola jakości owoców oraz przeszkolenie nowo zatrudnionych osób

Wymagania:

  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • posiadanie doświadczenia na angielskiej farmie
  • umiejętności kierowania zespołem i zdolność motywowania innych
  • zaletą będzie własny samochód

Oferujemy:

  • miejsce do zamieszkania w cenie 34 GBP tygodniowo plus opłaty
  • zatrudnienie sezonowe
  • atrakcyjne zarobki

Aplikacja:

Drodzy kandydaci zgłoszenia należy wysyłać na adres: recruitment@margot-rec.co.uk

Źródło: http://praca-sezonowa24.pl/ogloszenie/praca-w-anglii-jako-team-leader-na-farmie-z-truskawkami-lichfield-uk/

ID ogłoszenia: 47858225a494dbaa