£akord

Anglia praca sezonowa na farmie przy zbiorach żonkili od zaraz styczeń 2017 Penzance

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Penyance
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Data rozpoczęcia pracy: 20 stycznia 2017
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 3 miesiące
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 6 stycznia 2017 18:47

Farma kwiatów z Penzance poszukuje Polaków do sezonowej pracy w Anglii od 20-go stycznia przy zbiorach kwiatów. Oferta bez języka z atrakcyjnym wynagrodzeniem w systemie akordowym.

Filmik pogladowy jak to wygląda https://www.youtube.com/watch?v=8KgE12tKmNU

Zatrudnimy na farmie Polaków bez znajomości języka do sezonowej pracy w Anglii przy zbiorze i pakowaniu żonkili. Oferta aktualna od zaraz z Newquay oraz Penzance.
Stanowisko: Pracownik sezonowy do zbiorów żonkili
Termin: praca do stycznia do kwietnia 2017
Miasto: Newquay oraz Penzance, Anglia
Wynagrodzenie: 7 GBP za skrzynkę
Obowiązki:
praca na farmie przy zbiorze i pakowaniu żonkili
zadania wykonywane będą ręcznie
praca wykonywana jest bez względu na warunki atmosferyczne
Oczekiwania:
punktualność i zdyscyplinowanie
brak nałogów
szybkość w uczeniu się nowych rzeczy
wysoka sprawność fizyczna
umiejętność pracy w szybkim tempie
pełne zaangażowanie
brak problemów z kręgosłupem
posiadanie dobrej jakościowo i nieprzemakalnej odzieży
Zapewniamy:
atrakcyjne zarobki
zatrudnienie od stycznia do kwietnia 2017
dla chętnych możliwość przedłużenia
szkolenie wprowadzające w obowiązki
Aplikacja:
Szanowni kandydaci, prosimy o przesyłanie zgłoszeń z załączeniem dokumentów aplikacyjnych na adres:
lukasz_kumala@interia.pl
Kontakt telefoniczny dostępny jest pod numerem: +48 784955180

ID ogłoszenia: 308586d3fd3f1c3a

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: lumi888
  • Zarejestrowany od: 14 grudnia 2015

Inne przedmioty dodane przez lumi888

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez lumi888 »