£akord minimum 6,31 za godzinę

Anglia praca sezonowa od zaraz bez języka zbiory truskawek Ledbury

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Ledbury
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Przewidywany czas zatrudnienia: czerwiec - listopad 2016
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 4 czerwca 2016 00:01

Plantacja owoców z Ledbury zatrudni osoby do zbiorów truskawek od zaraz. Sezonowa praca w Anglii bez znajomości języka dla Polaków z zakwaterowaniem zorganizowanym na miejscu.

Stanowisko: pracownik zbiorów.

Lokalizacja: Ledbury, UK.

Zarobki: co najmniej 6,31 funtów za godzinę – tryb akordowy.

Opis stanowiska:

  • zbieranie truskawek z krzaków o wysokości 1,5 metra (praca bez bólu pleców);
  • zadania wykonywane są w tunelu z folii, w każdą pogodę;
  • praca realizowana jest w grupach po 6 osób.

Wymagania:

  • sprawność i energiczność;
  • brak chorób;
  • motywacja i pozytywne nastawienie;
  • odpowiedzialne podejście;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • optymizm, uśmiech na twarzy;
  • uczciwość, sumienność;
  • delikatność.

Oferujemy:

  • płatne miejsce zamieszkania;
  • regularne wyjazdy do sklepów;
  • wysokie zarobki;
  • pozytywną atmosferę;
  • atrakcje w czasie wolnym od pracy (imprezy integracyjne, gokarty itp.);
  • wsparcie w formalnościach związanych z pracą;
  • opcję korzystania z pralni;
  • ofertę przyjazną również dla całych grup.

Aplikacje:
Zapraszamy do wysyłania aplikacji pod dane kontaktowe dostępne na stronie:

Źródło: http://praca-sezonowa24.pl/ogloszenie/oferta-sezonowej-pracy-w-anglii-od-zaraz-zbiory-truskawek-bez-jezyka-ledbury/

ID ogłoszenia: 906574c12f850909

1 odpowiedź na “Anglia praca sezonowa od zaraz bez języka zbiory truskawek Ledbury”

  1. Witam jestem zainteresowana oferta. Mieszkam w Worcester mam wlasny transport. Tel 07879324550