£do uzgodnienia

Anglia praca sezonowa od zaraz przy zbiorach dyni, ziemniaków Chippenham

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Chippenham
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość podstawowa
  • Przewidywany czas zatrudnienia: na czas określony do Świąt Bożego Narodzenia
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 14 października 2016 14:37

Aktualnie szukamy 2 osób do podjęcia sezonowej pracy w Anglii przy zbiorze warzyw – dyni, kalafiora i ziemniaków. Oferta z Chippenham od zaraz z zakwaterowaniem zorganizowanym na miejscu.

Stanowisko: pracownik sezonowy
Liczba wakatów: 2
Miasto: Chippenham, Anglia
Start: od zaraz
Czas trwania umowy: do świąt
Wynagrodzenie: do uzgodnienia

Opis stanowiska pracy:

  • praca polowa w gospodarstwie rolniczym uprawiającym ziemniaki, dynie i kalafiory
  • osoba zatrudniona będzie ścinała i zbierała warzywa

Oczekiwania:

  • jedna osoba w zespole powinna posiadać prawo jazdy kat.B
  • bardzo dobra sprawność i wytrzymałość fizyczna
  • podstawowa znajomość języka angielskiego u jednej osoby (na 2 wolne stanowiska)
  • możliwość podjęcia sezonowej pracy w Anglii od zaraz

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy podpisanej na czas określony – praca od zaraz do świąt Bożonarodzeniowych
  • zapewnione 50 godzin pracy tygodniowo
  • na miejscu zorganizowane jest zamieszkanie w karawanie

Aplikacja:
Szanowni kandydaci, wszystkich zainteresowanych podjęciem powyższej oferty pracy zapraszamy do kontaktu mailowego.
adres kontaktowy: info@europeople.co.uk

źródło: londynek.net

ID ogłoszenia: 2135800aa7ad2281