£do uzgodnienia

Anglia praca sezonowa od zaraz przy zbiorach kapusty na polu 2017 Boston

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Boston
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Przewidywany czas zatrudnienia: do grudnia 2017
  • Zakwaterowanie: Brak informacji
  • Opublikowany: 24 września 2017 05:00

Oferujemy możliwość podjęcia sezonowej pracy w Anglii 2017 od zaraz przy zbiorach kapusty i brokułów na polu. Ogłoszenie dla Polaków z Boston i Lincoln na podstawie umowy podpisanej do grudnia bieżącego roku.

Stanowisko: Pracownik sezonowy

Rozpoczęcie: od zaraz

Lokalizacje: Boston, Lincoln, Spalding, Anglia

Zarobki: do uzgodnienia

Zakres zadań:

  • jest to fizyczna praca na polu przy zbiorach – cięciu warzyw, takich jak brokuły, kapusta
  • w późniejszym czasie do zadań należeć będzie sortowanie oraz pakowanie warzyw, np. ziemniaków na magazynie

Oczekiwania:

  • wysoka sprawność fizyczna
  • zdolności manualne
  • zaangażowanie
  • dostępność od zaraz do grudnia bieżącego roku

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy sezonowej obowiązującej do grudnia 2017
  • prace w Anglii od zaraz

Aplikacja:
Osoby które są zainteresowane powyższą ofertą pracy w Anglii, proszone są o przesłanie zgłoszenia mailowo, na adres podany poniżej:

  • anzela@evorecruitment.co.uk

źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-274ejh/

ID ogłoszenia: 44659c65ac74d56d