£7,30 - 7,50/h

Sezonowa praca Anglia od zaraz przy zbiorach truskawek w Lichfield jako Team Leader

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Lichfield
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość komunikatywna
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 8 miesięcy
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 8 maja 2016 17:48

Poszukujemy osoby do sezonowej pracy w Anglii na plantacji przy zbiorach truskawek. Zatrudnienie w Lichfield od zaraz w charakterze Team Leadera. Zakwaterowanie płatne zapewnia pracodawca.

Stanowisko: Team Leader – zbiory truskawek.

Lokalizacja pracy: Lichfield, UK.

Wynagrodzenie: 7,30 – 7,50 funtów za godzinę.

Początek pracy: maj 2016.

Zadania na stanowisku pracy:

  • nadzorowanie pracy przy zbiorach truskawek;
  • skanowanie skrzynek, kontrola jakości;
  • pilnowanie przestrzegania dziennych limitów zbiorów;
  • szkolenie nowych pracowników i pomoc we wdrożeniu w obowiązki;
  • bieżąca pomoc w różnych sytuacjach;
  • praca z grupą 50 osób.

Wymagania:

  • możliwość pozostania przez cały sezon;
  • język angielski w stopniu komunikatywnym;
  • doświadczenie w pracy przy zbiorach;
  • umiejętność motywowania oraz czytelnego przekazywania wiedzy;
  • dobra organizacja pracy własnej;
  • zdolności managerskie;
  • możliwość przyjechania własnym autem będzie mile widziana;
  • sumienność, uczciwość, dokładność.

Zapewniamy:

  • zakwaterowanie płatne (34 funtów tygodniowo);
  • dobre zarobki;
  • odpowiedzialne, kierownicze stanowisko;
  • umowę o pracę tymczasową.

Aplikacje:
Prosimy o wysyłanie zgłoszeń pod adres mailowy:

recruitment@margot-rec.co.uk

Źródło: http://praca-sezonowa24.pl/ogloszenie/praca-w-anglii-jako-team-leader-na-farmie-z-truskawkami-lichfield-uk/

ID ogłoszenia: 5825729eacd469e0

Aby skontaktować się z autorem ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz.