£9,50 GBP/h +mieszkanie

Anglia praca sezonowa przy zbiorach śliwek od zaraz bez języka, Salisbury 2022

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Salisbury
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 4-5 tygodni
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 15 października 2022 01:08

W sadzie z Salisbury UK od zaraz dostępna sezonowa praca w Anglii przy zbiorach owoców śliwek. Ogłoszenie 2022 bez znajomości języka z zakwaterowaniem na miejscu – bezpłatnie.

Stanowisko: pracownik sezonowy

Miejsce pracy: Salisbury

Start: od zaraz

Wynagrodzenie: 9,50 GBP/h netto + zakwaterowanie

Liczba miejsc: 5

Zadania:

Praca sezonowa przy ręcznym zbiorze owoców – śliwek w sadzie. Drzewka są niskie, ale niekiedy konieczne jest korzystanie z drabiny.

Wymagania:

– chęci, zdrowie i zapał do pracy

– przebywanie obecnie na terenie UK

– wytrzymałość na zmienne warunki atmosferyczne

– brak nałogów i problemów z prawem

– dyspozycyjność na minimum 4-5 tygodni pracy

– mile widziana znajomość języka i doświadczenie

Oferujemy:

– atrakcyjne zarobki wypłacane w formie tygodniówek

– bezpłatne zakwaterowanie w domkach

– dostęp do internetu

– polskojęzyczny koordynator na miejscu

Dla swojego pracodawcy sadownika / rolnika posiadającego duży sad w okolicach Salisbury poszukuję Polaków chętnych do pracy przy zbiorach owoców w sezonie 2022.

kontakt w języku polskim: peterplichta@wp.pl

ID ogłoszenia: 7556345cc42387d4