£WB: 6,31 GBP/h

Anglia praca sezonowa w rolnictwie bez znajomości języka Londyn 2014

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Londyn
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Opublikowany: 16 maja 2014 00:16

Szukamy od zaraz osób bez znajomości języka angielskiego do sezonowej pracy w Anglii. Oferta z Londynu w rolnictwie przy sadzeniu i pieleniu. Czas trwania umowy od 3 do 6 miesięcy. Zatrudnienie również na terenie Irlandii.

Stanowisko: Pracownik sezonowy
Lokalizacja: Anglia, Londyn
Wynagrodzenie: WB: 6,31 GBP/h, Irlandia: 8,65 euro/h
Numer referencyjny: ref 1

Zadania:
Zatrudniony będzie pracować w rolnictwie. Pracownik będzie wykonywać miedzy innymi takie czynności jak pielenie, sadzenie czy zbiór owoców.

Wymagania:
– bez przeciwwskazań zdrowotnych
– dobra sprawność fizyczna
– chęć wyjechania za granicę do pracy
– umiejętność pracy w grupie
– radzenie sobie ze stresem
– osoba energiczna, szybko wykonująca zadania

Oferujemy:
– pracę bez znajomości języka angielskiego
– dobre zarobki od 4000 zł do 5500 zł /mc brutto
– umowę na okres 3-6 miesięcy

Aplikacja:
Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie za pomocą maila: info@eplc.pl

Źródło: http://uk.pgra.pl/oferty/fizyczna_1/pracownik-sezonowy_i881

ID ogłoszenia: 23853750835014d8

3 komentarze na “Anglia praca sezonowa w rolnictwie bez znajomości języka Londyn 2014”

  1. robotnik na 20 maja 2014 @ 21:52

    witam mam na imie dawid i mam 22 lata .jestem bardzo zainteresowany ta oferta pracy gdyz co roku mialem doczynienia z tego typu obowiazkami i na tego typu pracy sie znam. Chcialbym jeszcze dodac ze w tym momencie przebywam w londynie i ze jestem osoba zdrowa i energiczna.Prosze o rozpatrzenie mojej odpowiedzi a oto moj nr tel….
    ang.07747608907 ….Prosze o kontakt

  2. Jestem zainteresowany oferta pracy obecnie jestem w polsce mam doswiadczenie w rolnictwie pracowalem w Uk przy zbiorach owocow.Moje cv wyslalem do panstwa pozdrawiam

  3. praca w rolnictwie na 8 czerwca 2014 @ 11:03

    jestem zainteresowana oferta pracy przy zbiorach mam doswiadczenie