£26 000 - 30 000 brutto/rok

Anglia praca sezonowa w rolnictwie od zaraz w Shropshire z językiem angielskim 2022

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Shropshire
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość komunikatywna
  • Przewidywany czas zatrudnienia: min. 12 miesięcy
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 18 sierpnia 2022 00:09

Farma z Shropshire szuka od zaraz chętnych do sezonowej pracy w Anglii. Zatrudnienie 2022 w rolnictwie dla Polaków ze znajomością języka angielskiego. Zakwaterowanie zorganizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Shropshire.

Wynagrodzenie: 26 000 – 30 000 GBP brutto na rok.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • wykonywanie prac rolniczych na farmie;
  • zadaniem pracownika będzie również prowadzenie ciągnika.

Wymagania:

  • mile widziane doświadczenie w rolnictwie;
  • znajomość języka angielskiego przynajmniej w stopniu komunikatywnym;
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz;
  • zmotywowanie i chęci do pracy;
  • rzetelne i solidne wykonywanie swoich obowiązków.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na przynajmniej 12 miesięcy;
  • bardzo dobre wynagrodzenie;
  • 48 godzin pracy w tygodniu;
  • zakwaterowanie;
  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz;
  • wypłatę raz w miesiącu;
  • zwrot kosztów za bilet z Polski do 100 GBP.

Aplikacja:

Osoby, które są zainteresowane podjęciem pracy w Anglii, proszone są o wysyłanie zgłoszeń poprzez stronę: w

www.imperial.org.pl/ofertypracy-szczegoly.php?id=911

ID ogłoszenia: 88362fe3dc08c288