€6,50 euro za godz.

Anglia praca w Birmingham dla Polaków na produkcji części samochodowych

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Birmingham
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość podstawowa
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 6 sierpnia 2015 01:36

Aktualnie poszukujemy Polaków do pracy w Anglii na linii produkcyjnej przy pakowaniu komponentów samochodowych. Oferta z zakwaterowaniem (czynsz opłacany przez pracownika). Zapewniamy dobre wynagrodzenie.

Stanowisko: pracownik produkcyjny
Lokalizacja: Anglia, Birmingham
Wynagrodzenie: 6,50 euro za godz.
Numer referencyjny: Grat14

Zadania:
– montowanie części samochodowych przy linii produkcyjnej
– kontrolowanie jakości złożonych produktów
– pakowanie elementów
– przygotowanie paczek do wysyłki

Wymagania:
– zaradność, dobra organizacja
– podstawy języka angielskiego są pożądane
– bez problemów ze zdrowiem
– samodzielne wykonywanie zadań
– doświadczenie na danym stanowisku będzie mile widziane
– dobra sprawność manualna
– należy odbyć rozmowę kwalifikacyjną w języku angielskim

Oferujemy:
– miejsce do zamieszkania w cenie 65 GBP za tydzień (należy opłacić mieszkanie za miesiąc z góry)
– pracowników odbieramy z lotniska (przejazd 25 GBP za osobę)
– brak ukrytych kosztów podczas aplikacji
– oferujemy przyjazną atmosferę na miejscu

Aplikacja:
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na maila: patrycja.jozwiak@thebestconnection.co.uk

Źródło: http://praca.gratka.pl/oferta/operator-linii-produkcyjnej-pakowacz-2929729.html

ID ogłoszenia: 61255c28ace26031

1 odpowiedź na “Anglia praca w Birmingham dla Polaków na produkcji części samochodowych”

  1. zainteresowany na 10 sierpnia 2015 @ 16:58

    Wysłałem do Państwa cv , jestem zainteresowany pracą