£do uzgodnienia

Anglia praca w budownictwie dla pomocnika i ogólnobudowlańca Londyn

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Londyn
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Data rozpoczęcia pracy: do ustalenia
  • Przewidywany czas zatrudnienia: do ustalenia
  • Zakwaterowanie: Brak informacji
  • Opublikowany: 10 czerwca 2017 03:36

Firma budowlana z Londynu prowadzi nabór na stanowisko pomocnik na budowie i pracownik ogólnobudowlany. Oferta pracy w Anglii dla Polaków przy wykończeniach i basementach.

Stanowisko: Pomocnik – pracownik ogólnobudowlany
Miejscowość: Londyn – Notting Hill, Anglia
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zakres zadań:

  • zadania ogólnobudowlane przy remontach i wykończeniach
  • praca przy basementach
  • inne zadania budowlane zlecane przez przełożonego

Wymagania:

  • doświadczenie w pracach budowlanych i przy basementach
  • odpowiedzialne podejście do powierzonych zadań
  • brak nałogów
  • rzetelne wywiązywanie się z obowiązków
  • zorganizowanie czasu pracy
  • punktualność

Zapewniamy:

  • pracę na czas nieokreślony
  • stałe godziny od 8 do 18 od poniedziałku do piątku oraz jedna 30 minutowa bezpłatna przerwa i jedna 15 minutowa płatna
  • w soboty praca od 8 do 13
  • terminowe wypłacanie pensji – w systemie co dwa tygodnie

Aplikacja:
Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny, pod numerem: 07712516889

Dzwonić prosimy od poniedziałku do piątku w godzinach 8-18 lub soboty od 8 do 13.

źródło: http://londynek.net/jobs/ad?ad_id=1116934

ID ogłoszenia: 723593b3d2147d9b