£do uzgodnienia

Anglia praca w budownictwie dla pomocnika budowlanego bez języka Bristol

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Bristol
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 12 grudnia 2014 15:59

Możliwość podjęcia pracy w Anglii dla pomocników budowlanych przy remontach i wykończeniach. Zatrudnienie w Bristolu bez znajomości języka angielskiego.

Stanowisko: Pomocnik budowlany

Zarobki: do uzgodnienia

Miejsce pracy: Bristol

Obowiązki:

  • Wspieranie prac remontowo wykończeniowych.
  • przygotowanie powierzchni oraz odpowiednich narzędzi i materiałów
  • malowanie, murowanie, tynkowanie, wygładzanie itp.

Oczekiwania:

  • duża samodzielność
  • praktyczne umiejętności budowlane
  • umiejętność pracy w grupie
  • posiadanie CIS/UTR
  • założone angielskie konto bankowe
  • National Insurance Number
  • kandydaci muszą sami znaleźć sobie kwaterę

Oferujemy:

  • legalne warunki zatrudnienia
  • pracę bez znajomości języka angielskiego

Aplikacja:
Zgłoszenie w którym będą się znajdować następujące informacje:

  • dane kontaktowe
  • obszernie opisane doświadczenie (mile widziane fotografie wykonywanych prac)

należy przesłać za pośrednictwem poczty internetowej na adres:
brs_brs@hotmail.co.uk

źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-22mfi8/

ID ogłoszenia: 679548af69dc5c78