£do ustalenia

Anglia praca w budownictwie przy wykończeniach bez języka Londyn 2014

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Greater London
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Opublikowany: 7 maja 2014 03:32

Firma budowlana z Londynu zatrudni budowlańców bez znajomości języka angielskiego i doświadczenia. Praca w Anglii przy remontach i wykończeniach od zaraz 2014.

Stanowisko: Budowlaniec
Lokalizacja: Anglia, Greater London
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
Praca odbywać się będzie na budowie. Do zadań pracownika będą należały wszystkie prace wykończeniowe.

Wymagania:
– ukończenie szkoły o kierunku budowlanym
– umiejętność organizowania sobie czasu pracy
– dokładność w wykonywaniu zadań
– złota rączka
– posiadanie doświadczenia będzie dodatkowym atutem
– osoba szybko ale i dokładnie wykonująca prace remontowe

Oferujemy:
– możliwość zdobycia doświadczenia
– pracę w zespole
– umowę o pracę na warunkach brytyjskich
– stałe zlecenia

Aplikacja:
Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie poprzez maila: regonix.pl@gmail.com

Źródło:

ID ogłoszenia: 5835369452c7ffbe