£8 GBP/h netto

Anglia praca w budownictwie remonty-wykończenia bez języka od zaraz Londyn

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Londyn
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 11 marca 2015 02:29

Firma budowlana z Londynu szuka od zaraz malarzy bez znajomości języka angielskiego do pracy w Anglii. Oferta dla pracowników budowlanych na czas nieokreślony.

Stanowisko: pracownik budowlany
Lokalizacja: Anglia, Londyn
Wynagrodzenie: 8 GBP/h netto
Start: od zaraz

Zadania:
Prace odbywają się na budowie i polegają na malowaniu ścian i sufitów oraz na umiejętności dobierania odpowiednich kolorów i pomocy w dekorowaniu mieszkań.

Wymagania:
– doświadczenie na danym stanowisku jest wymagane
– posiadanie własnych narzędzi do pracy i odpowiedniego stroju
– konieczne jest posiadanie konta bankowego
– numer NIN oraz UTR
– przyjazd do Londynu od zaraz
– dobre ogólne zdrowie fizyczne

Oferujemy:
– zatrudnienie od zaraz
– dobre wynagrodzenie
– po okresie próbny przewidujemy podwyżki dla najlepszych pracowników
– wynagrodzenie wypłacane w systemie tygodniowym
– możliwość zatrudnienia na stałe
– pracę w rozwijającej się firmie

Aplikacja:
W celu aplikacji należy przesłać zgłoszenie na maila: info@brightvision4u.com
Prosimy o umieszczenie paru informacji o sobie (doświadczenie, referencje, wiek, post code itp.)

Źródło: http://londynek.net/jobs/Malarze+Dekoratorzy+Londyn+Budownictwo+i+Remonty+ogloszenia+praca,/jobs/ad?ad_id=846733

ID ogłoszenia: 80254ff7cea5373c

1 odpowiedź na “Anglia praca w budownictwie remonty-wykończenia bez języka od zaraz Londyn”

  1. Paweł Tworzydło na 17 marca 2015 @ 15:54

    Miałem stycznosc z pracami budowlanymi mieszkam w milton pilnie poszukuje stabilnej pracy prosze o pozytywne rozpatrzenie mojego podania 07752530685 moj numer kontaktowy w razie braku kontaktu prosze o wysłanie smsm oddzwonie