£7,00 GBP/h

Anglia praca w Croydon na produkcji przy kanapkach bez doświadczenia od zaraz

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Croydon
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość podstawowa
  • Opublikowany: 11 sierpnia 2015 00:28

Dam pracę w Anglii na linii produkcyjnej przy nakładaniu warzyw na kanapki / sandwiche. Zatrudnienie w Croydon dla Polaków bez doświadczenia z dobrą stawką godzinową.

Stanowisko: pracownik na produkcji
Lokalizacja: Anglia, Croydon
Wynagrodzenie: 7,00 GBP/h

Zadania:
Praca odbywa się w fabryce, w której produkowane są kanapki. Pracownik jest zobowiązany do wkładania w chleb/bułki różnych składników.

Wymagania:
– przestrzeganie zasad higieny osobistej
– dobre ogólne zdrowie fizyczne i psychiczne
– język angielski na poziomie podstawowym
– chęć podjęcia pracy w godzinach nocnych od 23 do 8 rano
– zdolność pracy od niedzieli do czwartku
– sprawne dłonie
– doświadczenie produkcyjne będzie mile widziane
– szukamy osób energicznych
– samodzielność, zaangażowanie

Oferujemy:
– satysfakcjonujące wynagrodzenie wypłacane w ustalonym terminie
– stabilne zatrudnienie na angielskich warunkach
– zmianę nocną
– dwa dni wolne (piątek, sobota)
– odpowiedzi na wszelkie pytania

Aplikacja:
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie zgłoszenia na maila: fernando@simplylunch.co.uk

Źródło: http://londynek.net/jobs/Pracownik+Produkcji+Londyn+Pd.Wsch.+Croydon+Produkcja+Magazyny+ogloszenia+praca,/jobs/ad?ad_id=953574

ID ogłoszenia: 31855c9041d28b08

3 komentarze na “Anglia praca w Croydon na produkcji przy kanapkach bez doświadczenia od zaraz”

  1. Witam!Czy oferta jest aktualna?Mam 27 lat, mieszkam na canning town

  2. Czy oferta jest aktualna. na 15 maja 2018 @ 01:39

    Pilne.

  3. WITAM CZY OFERTA JEST NADAL AKTUALNA?:)

Zostaw odpowiedź do Sylwia