£do ustalenia

Anglia praca w fabryce na produkcji części plastikowych Oldham od zaraz

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Oldham
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość komunikatywna
  • Opublikowany: 12 lipca 2015 19:44

Od zaraz zatrudnimy pracowników bez doświadczenia do pracy w Anglii na linii produkcyjnej przy wyrabianiu elementów plastikowych. Oferta z Oldham przy obsługiwaniu wtryskarek i pras hydraulicznych.

Stanowisko: pracownik produkcyjny
Lokalizacja: Anglia, Oldham, Royton
Wynagrodzenie: do ustalenia
Start: od zaraz

Zadania:
Praca polega na zajmowaniu się montowaniem części plastikowych oraz ich wyrabianiem przy taśmie. Pracownik będzie obsługiwać wtryskarki oraz pracy hydrauliczne.

Wymagania:
– gotowość do szybkiego wyjazdu za granicę
– wytrzymałość fizyczna
– bez problemów ze zdrowiem
– możliwość podjęcia pracy również w weekendy
– sprawne dłonie
– szybkość uczenia się nowych rzeczy
– umiejętność podejmowania szybkich decyzji
– elastyczność, odpowiedzialność, punktualność
– angielski na poziomie komunikatywnym
– zabranie ze sobą odpowiednich butów roboczych oraz kamizelki odblaskowej

Oferujemy:
– start już od zaraz
– pracę zmianową
– konkurencyjne stawki godzinowe
– zatrudniamy osoby bez doświadczenia
– przyjazną atmosferę na miejscu
– wsparcie w pierwszych dniach
– wprowadzenie w system działania firmy

Aplikacja:
Aplikacja odbywa się poprzez przesłanie zgłoszenia na maila: peter@career-makers.co.uk możliwy również kontakt telefoniczny należy zadzwonić pod numer: 07940290565

Źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-2361jg/

ID ogłoszenia: 11155a25a91e9b9d

1 odpowiedź na “Anglia praca w fabryce na produkcji części plastikowych Oldham od zaraz”

  1. Witam
    Jestem zainteresowany ofertą pracy jestem sumienny I pracowity bez nałogów proszę o kontakt mój numer telefonu 509081149
    Email ryfi@autograf.pl