£6,70-7,37 GBP/h

Anglia praca w Liverpoolu przy pakowaniu warzyw i owoców bez doświadczenia

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Liverpool
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość podstawowa
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 11 listopada 2015 03:39

Aktualnie poszukujemy pakowaczy z podstawową znajomością języka do pracy w Anglii. Zatrudnienie w Liverpoolu przy sortowaniu i pakowaniu warzyw oraz owoców

Stanowisko: pracownik przy pakowaniu
Lokalizacja: Anglia, Liverpool
Wynagrodzenie: 6,70-7,37 GBP/h

Zadania:
Głównym zadaniem osoby zatrudnionej będzie sortowanie warzyw i owoców, a następnie ich pakowanie.

Wymagania:
– gotowość do pracy zmianowej również tej nocnej
– zaradność, punktualność, niezawodność
– szybkość uczenia się
– umiejętność porozumiewania się w języku angielskim na poziomie podstawowym
– samodzielne wykonywanie zadań
– posiadanie kamizelki odblaskowej oraz odpowiednich butów “safety”
– samodzielne znalezienie sobie zamieszkania
– najchętniej przyjmujemy kandydatów z okolic Liverpoolu

Oferujemy:
– dwa wolne dni w tygodniu
– pracę zmianową od 7:00 do 19:00 oraz od 19:00 do 7:00
– dobrze płatne stanowisko
– za pierwsze nadgodziny wypracowane w ciągu dnia oferujemy £10.05 następne są bonusowane kwotą £13.40; za nocne nadgodziny zapewniamy £11.05 oraz w dalszym etapie £14.74
– jasne warunki zatrudnienia

Aplikacja:
Wszystkich chętnych prosimy o przesłanie zgłoszenia na maila: beata@ukretailrecruitment.com bądź kontakt telefoniczny na numer: 01614853205

Źródło: praca.felcia.co.uk/w-anglii/prescot-l34/osoby-do-pakowania-owocow-i-warzyw,ad-250120.html

ID ogłoszenia: 20956427cfe6e6bf