£12,00 na godz.

Anglia praca w Londynie dla kierowcy kat.B bez języka kurier od zaraz 2021

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Londyn
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Przewidywany czas zatrudnienia: czas nieokreślony
  • Zakwaterowanie: Brak informacji
  • Opublikowany: 3 lutego 2021 00:03

Do podjęcia aktualna od zaraz praca w Anglii dla kierowców kat.B bez znajomości języka. Zatrudnienie w Londynie dla kurierów przy rozwożeniu produktów do sklepów.

Stanowisko: kierowca kat. B – kurier.

Lokalizacja: Londyn.

Wynagrodzenie: 12,00 GBP na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem pracownika będzie dystrybucja produktów do różnych sklepów;
  • zatrudnienie dla kierowców z własnym vanem, ale nie mniejszym niż Berlingo, Caddy, Tranit Connect;
  • praca w każdą środę.

Wymagania:

  • mile widziane będą osoby z Amazon, które mają wolny dzień i samochód;
  • pracowitość i uczciwość;
  • punktualność;
  • dokładne i odpowiedzialne wykonywanie zadań;
  • pełna samodzielność;
  • mile widziane osoby z zachodniego Londynu.

Oferujemy:

  • stałe zlecenia;
  • zatrudnienie na podstawie długoterminowej umowy;
  • atrakcyjne wynagrodzenie + paliwo;
  • wypłatę zawsze na czas w gotówce albo przelewem na konto;
  • przeszkolenie pracownicze oraz pomoc w każdej sytuacji;
  • możliwość otrzymania atrakcyjnych bonusów;
  • zwrot kosztów paliwa.

Aplikacja:

Zgłoszenia można wysyłać na adres e-mail: info@szybkapaczka.co.uk

W zgłoszeniu należy napisać, gdzie się mieszka (trzeba podać kod pocztowy), a także jakim samochodem dysponuje się i jak można się skontaktować.

Źródło: https://polonia24.co.uk/londyn/praca/kierowcy-transport-autoservice/kierowca-z-wlasnym-vanem-do-pracy-w-lodnynie_i79897

ID ogłoszenia: 312601ac2876e026