£80/miesięcznie

Anglia praca w Londynie dla opiekunki dziecięcej-au pair od lipca 2014

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Londyn
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość komunikatywna
  • Data rozpoczęcia pracy: lipiec 2014
  • Przewidywany czas zatrudnienia: od 6 do 12 miesięcy
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 17 czerwca 2014 01:06

Aktualnie poszukujemy chętnych do wyjazdu w charakterze au pair jako opiekunka dziecięca. Oferta pracy w Anglii od zaraz u rodziny z Londynu posiadającej dwójkę dzieci.

Stanowisko: Opiekunka dziecięca/Au-pair

Lokalizacja: Londyn

Zarobki: kieszonkowe w wysokości 80 GBP miesięcznie, pracownik zapewnione ma bezpłatne zamieszkanie oraz pełne wyżywienie

Termin: praca do podjęcia od lipca 2014

Obowiązki:

  • Oferta dotyczy wymiany dla młodych osób.
  • Obowiązkiem będzie opiekowanie się dziećmi w wieku 6 i 8 lat.
  • Do zadań należeć będzie przygotowanie posiłków, wychodzenie z dziećmi na spacery, zabawianie, pomoc w prostych czynnościach domowych

Oczekujemy:

  • poszukujemy kandydatów pomiędzy 18 a 29 rokiem życia
  • gotowość do wyjazdu na 9 do 12 miesięcy
  • od kandydatów koniecznie wymagamy komunikatywnej znajomości języka angielskiego
  • doświadczenie w opiece nad dziećmi- w pracy lub w domu
  • poszukujemy osób bezdzietnych, uczciwych oraz bez nałogów

Oferta:

  • zapewniony udział w kursie językowym w szkole języków obcych
  • Zatrudnienie na kontrakt na 9 lub 12 miesięcy
  • praca przez 30 h w tygodniu
  • pracodawca zapewnia bezpłatne zamieszkanie, wyżywienie oraz przelot
  • pomoc konsultanta w razie problemów/nieprawidłowości

Aplikacja:
Prosimy o pilną aplikację.
Zgłoszenia można przesyłać na adres: info@prowork.com.pl
prosimy kontaktować się telefonicznie pod numerem tel 022 323 63 35 w. 23, 502 731 065

źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-21m8fd/

ID ogłoszenia: 108539f63a88a379