£7,75 GBP/h

Anglia praca w Manchesterze dla Polaków przy sprzątaniu domów od zaraz

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Manchester
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość komunikatywna
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 10 września 2015 15:38

Poszukujemy od zaraz pracowników fizycznych do pracy w Anglii przy sprzątaniu domów i mieszkań prywatnych oraz biur. Zatrudnienie w okolicach Manchesteru dla osób z doświadczeniem.

Stanowisko: pracownik sprzątający
Lokalizacja: Anglia, Manchester
Wynagrodzenie: 7,75 GBP/h
Start: od zaraz

Zadania:
Praca polega na porządkowaniu pomieszczeń użytkowych. Pracownik będzie na przykład zmywać podłogi czy ścierać kurze.

Wymagania:
– dobre zorganizowanie
– możliwość pracy również w soboty
– angielski na poziomie komunikatywnym
– zmotywowanie do wykonywania fizycznych czynności
– dobre zdrowie
– punktualne stawianie się w pracy
– uczciwość, dokładność, niezawodność
– posiadanie prawa jazdy na samochód osobowy
– zatrudniamy kandydatów z minimum rocznym doświadczeniem przy sprzątaniu

Oferujemy:
– jasne warunki zatrudnienia
– dobrze płatną pracę
– podpisanie umowy na angielskich zasadach
– pracę w grupie 2 osobowej
– miejsce do zamieszkania w cenie do 80 GBP za tydzień
– praca codziennie od 8:00 do 17:00
– dla chętnych możliwość wyrobienia nadgodzin
– zatrudnienie na pełny etat
– urlopy w wymiarze 28 dni
– pomagamy w kwestiach formalnych

Aplikacja:
Osoby chętne zapraszamy do wysyłania zgłoszeń w formie CV napisanego po polsku i angielsku na maila: kinga@socpol.pl
Proszę pamiętać o dołączeniu klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych.

Źródło: http://polemi.co.uk/ogloszenia/praca-i-rekrutacja/pomoc-domowa-nianie-sprzatanie/11708-pracownik-ds-utrzymania-czystosci

ID ogłoszenia: 59955f147cc4e598