£od 7 GBP/h

Anglia praca w Milton Keynes dla Polaków na produkcji dań gotowych od zaraz

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Milton Keynes
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość podstawowa
  • Opublikowany: 27 września 2015 16:36

Firma zajmująca się garmażerką szuka od zaraz kucharzy do pracy w Anglii. Oferta z Milton Keynes przy taśmie na produkcji dań garmażeryjnych – sałatki, kotleciki rybne itp.

Stanowisko: pracownik produkcyjny
Lokalizacja: Anglia, Milton Keynes
Wynagrodzenie: od 7 GBP/h
Start: od zaraz

Zadania:
Pracownik zatrudniony zostaje na stanowisku kucharza gdzie zajmuje się produkcją dań gotowych. Prace polegają na tworzeniu sałatek, flaków, kotlecików rybnych, surówek itp.

Wymagania:
– zatrudniamy jedynie osoby z doświadczeniem na danym stanowisku
– posiadanie referencji od poprzednich pracowników
– należy dbać o higienę osobistą
– ukazanie aktualnej książeczki sanitarnej
– umiejętność współpracowania z grupą
– sprawne dłonie
– dobre ogólne zdrowie

Oferujemy:
– zatrudnienie na angielskich warunkach z dobrym wynagrodzeniem
– stawka godzinowa wzrasta po okresie próbnym
– w roku zapewniamy możliwość wykorzystania 28 dni urlopu
– wypracowanie dodatkowych godzin podczas obsługi festiwali
– wprowadzenie w system działania firmy

Aplikacja:
Osoby zainteresowane ogłoszeniem zapraszamy do wysyłania CV na maila: grotasmaku@gmail.com bądź kontakt telefoniczny: Tomasz 07886113580

Źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-23k7cm/

ID ogłoszenia: 9245607c14f15798