£6,31/h

Anglia praca w restauracji dla kelnera-kelnerki Leeds (Gastronomia)

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Leeds
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość komunikatywna
  • Opublikowany: 26 lutego 2014 00:37

Poszukujemy pracowników do nowo otwartej restauracji w Leeds. Praca w Anglii na stanowisku kelner- kelnerka przy obsłudze gości, podawaniu dań i sprzątaniu.

Stanowisko: Kelner/Kelnerka

Zarobki: 6,31/h plus napiwki

Miejsce pracy: Leeds

Obowiązki:

  • Praca odbywać się będzie w restauracji.
  • Do zadań należeć będzie witanie klientów, obsługa, ewentualne zabawienie gości, służenie poradą, podanie dań, sprzątnięcie po gościach, odnoszenie brudnych naczyń.

Oczekiwania:

  • koniecznie: bardzo dobra znajomość języka
  • doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku przynajmniej 2 letnie
  • nienaganne maniery
  • dobra prezencja
  • wysoka kultura osobista
  • komunikatywność

Oferta:

  • Dobre warunki pracy
  • zapewniamy zamieszkanie przez pierwszy miesiąc bezpłatnie
  • wyżywienie zapewnione podczas pracy
  • młody dynamiczny zespół

Aplikacja:
Prosimy o przesyłanie zgłoszeń za pośrednictwem maila: ogloszenie@wygaslo

Aplikacje bez znajomości języka angielskiego nie będą brane pod uwagę!

ID ogłoszenia: 92530cc1d952148