£6,55 GBP/h brutto

Anglia praca w Sturminster Newton na produkcji klimatyzacji od zaraz UK

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Sturminster Newton
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość komunikatywna
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 24 sierpnia 2015 21:45

Od zaraz zatrudnimy Polaków bez doświadczenia do pracy w Anglii. Ogłoszenie z miasta Sturminster Newton UK na linii produkcyjnej przy łączeniu elementów klimatyzacji. Pracodawca wymaga od pracowników znajomości języka angielskiego.

Stanowisko: pracownik produkcyjny
Lokalizacja: Anglia, Sturminster Newton
Wynagrodzenie: 6,55 GBP/h brutto
Start: od zaraz

Zadania:
– pracownik będzie łączyć elementy klimatyzacji
– zadania wykonywane są przy taśmie
– po każdej zakończonej zmianie należy uporządkować stanowisko

Wymagania:
– duża samodzielność
– zaangażowanie w wykonywane zadania
– spostrzegawczość
– punktualne stawianie się w pracy
– dobry wzrok
– bez problemów ze zdrowiem
– zdolności techniczne
– angielski na poziomie komunikatywnym

Oferujemy:
– pracę na pełny etat
– dobre wynagrodzenie wypłacane zawsze w ustalonym terminie
– miejsce do zamieszkania w cenie około 80 GBP za 7 dni
– przyjazną atmosferę na miejscu
– zdobycie nowego doświadczenia

Aplikacja:
Chętnych zapraszamy do wysyłania zgłoszeń w formie CV (w języku angielskim) wraz z klauzulą o ochronie danych na maila: kamila374@gmail.com

Źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-241maa/

ID ogłoszenia: 45555db24246c642