£do uzgodnienia

Anglia praca Warrington od zaraz przy pakowaniu, sortowaniu kosmetyków i odżywek dla sportowców

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Warrington
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość komunikatywna
  • Data rozpoczęcia pracy: do ustalenia
  • Przewidywany czas zatrudnienia: do ustalenia
  • Zakwaterowanie: Brak informacji
  • Opublikowany: 24 czerwca 2017 00:28

Oferta pracy w Anglii od zaraz dla Polaków bez doświadczenia przy sortowaniu oraz pakowaniu kosmetyków i odżywek dla sportowców. Ogłoszenie z Warrington przy realizacji zamówień dla klientów.

Stanowisko: Pakowacz
Miasto: Warrington, Anglia
Zarobki: do uzgodnienia
Start: od zaraz

Obowiązki:

  • przygotowywanie zamówień dla klientów
  • obsługa sprzętu sortującego
  • przygotowywanie i pakowanie artykułów
  • dbanie o wysoką jakość obsługi klienta

Oczekiwania:

  • wysoka motywacja, duże zaangażowanie
  • dotrzymywanie terminów
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • dostępność do podjęcia pracy w Anglii od zaraz
  • atutem będzie posiadanie doświadczenia w podobnej pracy
  • odpowiedzialne wypełnianie powierzonych zadań

Zapewniamy:

  • pracę zmianową – od poniedziałku do piątku od 6-15 lub od 15 do 23 i w weekendy od 10 do 19
  • przejrzyste warunki zatrudnienia
  • możliwość korzystania z angielskich świadczeń socjalnych
  • przeszkolenie pracownicze oraz z zasad BHP
  • w każdy piątek wypłacanie pensji
  • pracę w nowoczesnym magazynie
  • zatrudnienie od zaraz

Sposób aplikacji:

Drodzy zainteresowani, prosimy o przesyłanie zgłoszeń, poprzez poniższą stronę:

ID ogłoszenia: 129594cfa3d124b8