PLN1400/2800 zł

Anglia praca zdalna dla studentów przy komputerze bez języka, Londyn

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Londyn
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Data rozpoczęcia pracy: jak najszybciej
  • Przewidywany czas zatrudnienia: min. 3 miesiące
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 25 lipca 2016 04:35

Aktualna propozycja zdalnej pracy w Anglii dla studentów przy komputerze. Zatrudnienie bez znajomości języka przy obsłudze klienta sklepu internetowego, handlującego markowymi okularami.

Międzynarodowa Firma zajmująca się sprzedażą markowych okularów poszukuje kandydatów na stanowisko osoby odpowiedzialnej za obsługę zamówień (praca zdalna wykonywana za pomocą komputera)

Obowiązki:
– przyjmowanie zamówień online
– procesowanie ich i wydawanie odpowiednich komend systemowi
– przyjmowanie zapytań klientów, ocena i odpowiadanie na nie

Wymagania:
– podstawowa umiejętność obsługi komputera
– wykształcenie min. średnie
– dyspozycyjność w wymiarze 15/30 h tygodniowo

Oferujemy:
– elastyczny czas pracy
– wynagrodzenie 1400/2800 zł
– wynagrodzenia tygodniowe lub miesięczne
– szkolenia
– możliwość rozwoju

CV prosimy przesyłać na pracownik.komputerowy@gmail.com

Preferencyjne warunki zatrudnienia dla osób z NIN.

ID ogłoszenia: 438579388e916fcb

Informacje o autorze ogłoszenia

Inne przedmioty dodane przez pracownik.komputerowy

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez pracownik.komputerowy »