£do uzgodnienia

Atrakcyjna sezonowa praca Anglia od zaraz przy kwiatach w ogrodnictwie 2019 Romsey

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Romsey
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość komunikatywna
  • Przewidywany czas zatrudnienia: czas nieokreślony
  • Zakwaterowanie: Brak informacji
  • Opublikowany: 5 maja 2019 03:48

Dla osób szukających sezonowej pracy w Anglii przy kwiatach. Zatrudnienie 2019 w ogrodnictwie aktualne od zaraz na terenie Romsey UK dla Polaków. Pracodawca zapewnia bardzo dobre warunki finansowe.

Stanowisko: pracownik ogrodnictwa.

Lokalizacja: Romsey lub Fareham.

Wynagrodzenie: do uzgodnienia.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zatrudnienie w szklarni, a zadaniem pracownika będzie przesadzanie kwiatów, pakowanie ich do pudełek oraz przygotowywanie do wysyłki;
  • praca w szklarni i na zewnątrz w różnych warunkach pogodowych

Wymagania:

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym w mowie oraz czytaniu;
  • odpowiedni strój: buty safety, kamizelka hi-viz oraz ciepłe ubrania przeciwdeszczowe.

Oferujemy:

  • gdy zajdzie taka potrzeba, będzie zapewniony transport;
  • 7 – 12 godzin pracy dziennie w zależności od ilości zamówień, a czasami są wymagane pracujące soboty;
  • atrakcyjne warunki finansowe;
  • zatrudnienie od zaraz.

Aplikacja:

Zgłaszać można się pod numerem telefonu:

02380446622 albo pod adresem:

ela@rfcsolution.com

Źródło: www.sotland.pl/classifieds/praca-oferty/oferty-pracy/praca-w-szkolce-ogrodniczej_i94439

ID ogłoszenia: 1725cc891f2b9286