£2675 GBP/mc brutto

Bagażowy na lotnisku od zaraz dam pracę w Anglii bez języka – Londyn

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Londyn
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Przewidywany czas zatrudnienia: stała umowa
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 29 października 2022 00:11

Lotnisko w Londynie poszukuje od zaraz pracowników fizycznych do pracy w Anglii na stanowisku bagażowego. Zatrudnienie bez znajomości języka obcego jest możliwe, zakwaterowanie na miejscu zapewnione odpłatnie.

Stanowisko: bagażowy

Miejsce: Londyn

Start: ASAP

Liczba miejsc: 10

Zarobki: około 2675 GBP/mc brutto +premie, dodatki, nadgodziny

Zadania:

Fizyczna praca wykonywana na lotnisku, która polega na transportowaniu bagażów pasażerów oraz ich rozładunku i załadunku do luków w bagażowych w samolocie. Praca w trybie 3-zmianowym w tym oczywiście noce.

Wymagania:

– zdrowy kręgosłup, kondycja, siła fizyczna

– aktualne zaświadczenie o niekaralności, konieczne do uzyskania certyfikatu bezpieczeństwa

– brak problemów z używkami, stabilność psychiczna

– bezkonfliktowość

– umiejętność pracy pod presją czasu niezależnie od panujących warunków atmosferycznych

– preferowane osoby przebywające obecnie na terenie UK

– znajomość języka oraz doświadczenie mile widziane

Oferujemy:

– atrakcyjne zarobki wraz z licznymi dodatkami

– możliwość wyrabiania nadgodzin, które są płatne +50%

– możliwość skorzystania z firmowego zakwaterowania na okres 3 pierwszych miesięcy (koszt ok 200 GBP +media)

– praca w międzynarodowym zespole z dobrą atmosferą

– docelowo stała umowa na czas nieokreślony po okresie próbnym

Zgłoszenia można wysyłać na podany poniżej adres.

W tytule wiadomości proszę napisać „Bagażowy – lotnisko Londyn″

Jobs4U Recruitment Agency

jobs4you@mail.co.uk

Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

ID ogłoszenia: 67634f235042e3b